E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Futbollisti shqiptar i bën vetes dhuratë një Ferrari

Kur e meriton, padiskutim mund të blesh edhe një dhuratë të çmuar. Këtë ka bërë edhe mesfushori kosovar Eris Abedini, i cili aktivizohet në rradhët e skuadrës së dytë të Granadas. Ai ka mundur që të blejë një Ferrari.

Një dhuratë ideale kjo, në një kohë kjo kur ndodhemi pranë Vitit të Ri. Siç duket, gëzimin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij, ku tregon me krenari mjetin luksoz.

22-vjeçari ka shpërndarë një foto në Story-n e tij në rrjetin social Instagram. Abedini u transferua tek ekipi i dytë i Granadas si lojtar i lirë pas skadencës së kontratës së tij me Luganon në Zvicër.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...