E mërkurë, 16 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Çmendet Çelsi, ofron 90 milion euro për Erling Haland

Erlind Haland është emri më i lakuar këto ditë, sidomos pas formës shumët ë mirë që po kalon sulmuesi i Borusias, gjë që e tregoi edhe në ndeshjen e mesjavës në Champions League.

Së fundmi, emri i tij është përmendur nga mediat britanike, si objektivi kryesor i Çelsit.

Ky lajm është raportuar prej kohësh, por tashmë ka edhe detaje të tjera që raportohen nga “Win Sports TV”.

Londinezët do të tentojnë të kënaqin gjermanët e Borusia Dortmund me ofertën e tyre dhe gazetari Pipe Sierra, shkruan se oferta fillestare që do të bëhet kap shifrën e 90 milionë eurove.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: 25% e pacientëve me Covid, përjetojnë simptoma afatgjata të sëmundjes

Një studim i ri në Shtetet e Bashkuara zbulon se rreth 25 për qind e pacientëve me COVID-19 kanë përjetuan probleme të reja shëndetësore...

10 shprehje nga Gynter Gras, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"Edhe librat e këqij janë libra, kështu që janë të shenjtë". "E di që Sot të gjitha gjërat kanë sy, se asgjë nuk kalon pa...

Ministri i Jashtëm kroat: Jem krah Kosovës për njohje nga 5 shtete të BE

''Do jemi në krah të Kosovës që të njihet edhe nga pesë vendet që nuk e njohin ende.'' Ministri i Jashtëm i Kroacisë, Gordan...

Kim Jong Un e pranon: Koreja e Veriut po vuan nga kriza ushqimore

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un deklaroi se vendi po përballet me një krizë ushqimore, për shkak të përmbytjeve, situatës së pandemisë...

Takimi me Kurtin/ Vuçiç: Mbase e fyeva, por nuk pendohem

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, ka folur për takimin e djeshëm që pati në Bruksel, me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Në një konferencë për...