E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Besnik Hasi refuzon Fenerbahçen, zgjedh ekipin për sezonin e ri

Trajneri shqiptar, Besnik Hasi, ka refuzuar kërkesën e skuadrës së Fenerbahçes, duke hequr dorë nga mundësia për të drejtuar një nga skuadrat më të mira të Turqisë.

Ai ka vendosur të vazhdojë karrierën e tij në Azi me skuadrën Al Raed. Hasi ka rinovuar kontratën me skuadrën arabe. Këtë e ka konfirmuar edhe klubi përmes një postimi në Twitter.

“Hasi do të qëndrojë me ne”, shkruan klubi në postimin në Twitter.

Shqiptari ka bërë një punë shumë të mirë me skuadrën e tij, ndaj drejtuesit i besuan sërish atij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...

Nuk mbajti premtimin për ujësjellësin, banorët lidhin te pema kreun e komunës

Kryetari i komunës në qytetin jugor meksikan Chiapas, Oscar Ramirez është lidhur nga banorët e zonës, pasi nuk mbajti premtimin për ndërtimin e një...