E enjte, 21 Janar, 2021
5 C
Tirana

Video/ Ish-mbrojtësi i Liverpulit bëhet ‘hit’ në rrjet, shënon autogol qesharak

Ish-mbrojtësi i Liverpulit, Dejan Lovren, i cili tashmë aktivizohet te skuadrë ruse e Zenitit, është bërë “hit” në internet, për shkak të një autogoli të shënuar.

Zeniti ishte duke kryesuar 1-0 ndaj Spartakut të Moskës deri në minutën e 22’, kur Lovren realizon një autogol të çuditshëm.

Mbrojtësi kroat në përpjekje për të kthyer një top me gjoks te portieri, nuk i bën mirë llogaritë dhe e dërgon topin në portën e tij, për t’i dhënë barazimin Spartakut të Moskës.

Kaq ka mjaftuar që menjëherë në rrjetet sociale të shpërndahet me shpejtësi autogoli, ku nuk mungojnë as talljet e tifozëve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...