Erion Veliaj nga Rrogozhina: “Ky vend ka zot, e ka emrin Edi Rama”

Në një mbledhje me qytetarët e Rrogozhinës në tapetin e stadiumit të këtij qyteti, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar Partinë Demokratike dhe Lulzim Bashën.

“…nëse duan pushim të marrin katër vite pushime se ky vend ka zot, e ka emrin Edi Rama dhe është Partia socialiste dhe skuadra jonë …”