Videoskandali i efektivit, Lleshaj vizitë urgjente në Malësi të Madhe

Pas video-skandalit të efektivit, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka marrë rrugën për në Malësi të Madhe. Burime për ‘Faxweb.al’ bëjnë të ditur se ministri Lleshaj është shoqëruar nga kryetari i Bashkisë në Malësinë e Madhe, Tonin Marinaj, dhe drejtori i policisë vendore Vehbi Bushati. Ka qenë nëna e vajzës ajo që denoncoi fillimisht ngjarjen … Vazhdoni me leximin e Videoskandali i efektivit, Lleshaj vizitë urgjente në Malësi të Madhe