Rëndohet bilanci/ Ndërron jetë punëtori i dytë që ra nga skela

Rëndohet edhe më shumë bilanci i punonjësve që ranë nga skela në Tiranë. Policia raporton zyrtarisht se bëhet fjalë për dy të vdekur. Personat që kanë humbur jetën janë shtetasit O. K., 36 vjeç dhe E. B., 31 vjeç. “Lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, pranë një objekti në rikonstruksion, ju bëjme … Vazhdoni me leximin e Rëndohet bilanci/ Ndërron jetë punëtori i dytë që ra nga skela