“Mirë se erdhe kampion”, Alvini kthehet në shtëpi (FOTO)

Pasi u shpëtua nga kampi al-Hol në Siri, 11-vjeçari Alvin Berisha mbërriti shëndoshë e mirë në Itali. Në mediat e huaja qarkullojnë pamjet e mbërritjes së Alvinit në shtëpi. Në ballkonin e shtëpisë së tij varej një çarçaf ku shkruhej: “Mirë se erdhe kampion”, dhe nën pallat e pritën familjarë të shumtë dhe fqinjë. “Çfarë … Vazhdoni me leximin e “Mirë se erdhe kampion”, Alvini kthehet në shtëpi (FOTO)