E mërkurë, 16 Qershor, 2021
16.5 C
Tirana

Zyrtare/Gruaja e konfirmon: Trupi në morg është i Admir Muratajt

Gruaja e Admir Muratajt, pasi ka këqyrur trupin ka konfirmuar se i ndjeri është bashkëshorti i saj. Ajo është thirrur nga ana e policisë, e gjatë mëngjesit iu drejtua morgut, ku dhe ka identifikuar viktimën.

Kujtojmë këtu se që në orët e para të ditës, në polici u thirrën gruaja dhe i vëllai i Admir Muratajt.

I vëllai i tij kishte dyshime, por tashmë çdo gjë është konkretizuar nga bashkëshortja e të ndjerit.

Trondit i vëllai: Po presim ngushëllime për Admirin, policia s’na thotë kush është i vrari

“Zyrtarisht nuk dimë gjë për vëllanë. Familja jonë po merr ngushëllime. Policia nuk ka konfirmuar se i vrari është Admir Murataj”, deklaroi më herët i vëllai.

Ata kanë deklaruar se personi i vrarë është Murataj, duke kërkuar përshpejtimin e procedurave për të marrë në banesë kufomën.

Bashkëshortja e viktimës është shprehur se nuk është e nevojshme që të kryhet ADN-ja, pasi ajo mund ta konfirmojë.

 

Ngriti ‘policinë në këmbë’/Pamjet nga vila luksoze e Admir Murataj në Prezë (foto)

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Autogol, gola të anuluar dhe shtyllë, Franca ”gjunjëzon” Gjermaninë në Mynih

Përfundon supersfida e grupit F mes Francës dhe Gjermanisë. Gjermania e Lëv tronditet që në fillim të kampionatit europian. Skuadra e Didier Deshamps kaloi...

Pekini akuzon NATO-n për ekzagjerim të kërcënimit nga Kina

Kina ka akuzuar NATO-n se është duke shpifur për zhvillimin e saj paqësor, pasi liderët e aleancës kanë paralajmëruar për “sfida sistematike” që vijnë...

Biden shpall planin e parë kombëtar për të luftuar terrorizmin e brendshëm

Presidenti amerikan Joe Biden shpalli atë që ai e quajti plani i parë kombëtar për të luftuar terrorizmin e brendshëm. Në një deklaratë të martën,...

A mundet Basha të përjashtojë Berishën? Ja si përgjigjet Nishani

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Bujar Nishani deklaroi se kryetari i zgjedhur Lulzim Basha, nuk mund ta përjashtojë Sali Berishën nga grupi...

RENEA kontrolle në terren, vë me shpatulla pas murit disa persona në lokal

Forcat RENEA dhe FNSH kanë dalë sërish në terren mbrëmjen e sotme, në kuadër të aksionit për kapjen e personave të shpallur në kërkim,...