E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Zv/ kryetari i Bashkisë së Elbasanit pëson goditje celebrale, rëndë në spital

Zëvendës kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Ervin Saraçi ka pësuar papritur një goditje celebrale dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur Inspektori i Republikës, Shkëlqim Hajdari përmes një postimi në rrjetet sociale.

”Motra dhe vellezer! Ervin Saraçi, zv/ Kryetari i Bashkise së Elbasanit, ka pesuar papritur një goditje cerebrale dhe ndodhet ne gjendje te rendë ne spital. Ky djale i shkelqyer, intelektual,me cilesi  e virtyte të një qytetari e besimtari model, ka nevoje sot per lutjet tona. O Krijues i Gjithesisë, të lutemi Ty, ti behesh krah Ervinit, per të kaluar ketë sprovë’’, shkruan Hajdari.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   I dënuar për vrasjen e 4 oficerëve, Dritan Dajti dërgohet me urgjencë në spital

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...