E premte, 10 Prill, 2020
19 C
Tirana

“Zoti msus, zoti msus”, ndërron jetë “Coli” te filmi “Debatiku”

loading...

Një tjetër aktor mjaft i njohur për publikun shqiptar ka ndërruar jetë ditën e sotme. Bëhet fjalë për aktorin Shpëtim Zani, i cili njihet nga mbarë publiku shqiptar si “Coli” te filmi “Debatiku”.

Mësohet se aktori ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak, teksa lajmi i ndjerë u bë i ditur nga miqtë e tij, të cilët e kanë shpërndarë në rrjetet sociale.

“Coli” ishte roli i parë dhe i fundit në jetën e tij. Aktori luajti krahas artistëve më të spikatur të asaj kohe si: Sulejman Pitarka, Roland Trebicka dhe me shumë aktorë të tjerë të mëdhenj.

Me siguri të gjithë e mbani mend shprehjen e famshme të tij, në fund të filmit, teksa paralajmëron mësuesin e tij që është në kurth:

“Zoti msus, zoti msus, mos shko me atë, ai është spiun”.

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Si të përballosh ankthin gjatë krizës së koronavirusit

Pandemia e koronavirusit ka transformuar jetën e njerëzve në gjithë botën. Në shumë vende, shkollat dhe bizneset janë mbyllur. Familjet janë ndarë. Njerëzit druhen...

Shkon në 92 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

Gjashtë persona të tjerë kanë humbur jetën nga koronavirusi, ditën e sotme në Greqi. Profesori Sotiris Tsiodoras njoftoi për 4 raste të reja viktimash dhe...

Mbretëria e Bashkuar po përjeton ditët më të vështira, qytetarët vijojnë të frekuentojnë plazhet

Numri i madh i vdekjeve që po regjistrohet ditët e fundit në Mbretërinë e Bashkuar, nuk duket se i ka ndaluar britanikët, të cilët...

“Financohej nga një grup i rrezikshëm”, Artan Hoxha zbulon detaje për arrestimin e Orgest Bilbilit

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja teksa ka folur sot për konfliktin me armë të Orgest Bilbilit me efektivin e policisë...

Conte i prerë: Masat shtrënguese do vijojnë deri më 3 maj

Italia ka firmosur dekretin e ri për lëvizjen e qytetarëve në situatën e krijuar nga shpërthimi i koronavirusit në vend. Kryeministri italian, Giuseppe Conte mbajti...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT