E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Zbulohet lidhja e fshehtë e Aurela Hoxhës, bashkëjeton me biznesmenin milioner (foto)

Pas ndarjes nga bashkëshorti, një jetë e re ka filluar për Aurela Hoxhën. Bukuroshja ka treguar në fotot e fundit në rrjetet sociale se është e lumtur, e mbi të gjitha është në udhëtim gjatë gjithë kohës.

Ndonëse nuk ka treguar asgjë nëse ka dikë në jetën e saj, modeles i kanë zbuluar disa detaje lidhur me romancën e saj. Dikush ia ka rrëmbyer zemrën modeles, ndonëse ajo ka zgjedhur që të heshtë.

Aurela Hoxha, prej dy vitesh bashkëjeton në Spanjë me të dashurin e saj. Sipas “Gazeta shqiptare”, bukuroshja është në një marrëdhënie me të dashurin milioner që quhet Alban, dhe është nga Miloti. Ai prej vitesh jeton në Spanjë, ku ka edhe një biznes të tijin në fushën e hotelerisë.

Përflitet se dyshja është njohur nga miq të përbashkët gjatë pushimeve të Aurelës në Spanjë. Të njëjtat burime shtojnë se lidhja e tyre është serioze, pasi të dy kanë prezantuar njëri-tjetrin me familjarët respektivë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...