Stil

Zbulohet e dashura e Robert Berishës, me origjinë nga Burreli (detajet)


               Publikuar në : 19:12 - 11/09/19 M. S

Fansat e Robert Berishës janë të interesuar se kush është femra që ka nisur pushimet, pas ndarjes nga Nora Istrefi. Disa foto qarkullonin në mediat rozë, ku dëshmonin se Roberti po pushonte me një brune në Turqi.

Robert Berisha nis lidhjen e re? Kapet ‘mat’ me një femër në Turqi (foto)

“Gazeta Blic” informon se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu, dhe ka vite që jeton në New York. Ajo është me origjinë nga qyteti i Burrelit.

“Adam&Eve” quhet hoteli ku çifti po qëndrojnë. Vetë Jessica ka publikuar një fotografi në Instagram po nga ky vend.

Më herët ishte vetë Roberti i cili dha lajmin se martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT