E shtunë, 27 Shkurt, 2021
7 C
Tirana

Zbulohet data kur nis ‘E Diela Shqiptare’

Ardit Gjebrea ka njoftuar ndjekësit e tij se e “E diela shqiptare” do të nisë në 17 shtator. Me nisjen e sezonit të ri televiziv, publiku po pret me padurim startimin e një nga emisioneve më të ndjekura, me një shumëllojshmëri rubrikash, “E diela shqiptare”.

Tashmë që edhe pushimet verore mbaruan, Gjebrea dhe stafi i tij janë plot energji për të sjellë pranë publikut emisionin e tyre të dashur.

“Mbarojmë një sezon në 30 korrik, fillojmë sezonin tjetër në 17 shtator, Viti i Ri në 31 dhjetor”, ka shkruar Arditi.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Nis vaksinimi në Korçë, 150 mjekë dhe infermierë marrin dozën e parë

Ditëne sotme ka nisur procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në qytetin e Korçës. Fillimisht do të vaksinohen mjekët dhe infermierët, të cilët...

Shenjat nuk janë të mira për zgjedhjet e 25 prillit

Nga: Spartak Ngjela Kryesorja është se zgjedhjet do të administrohen vetëm nga dy partitë e mëdha: ky është një turp i stërzgjatur në Shqipëri. Por, në...

Basha: Pas 25 prillit, do vëmë në lëvizje prodhimin e energjisë së rinovueshme

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një takim me Përfaqësuesit e Shoqatës së Energjisë së Rinovueshme. Basha tha se fokusi kryesor do të...

Ju ka skaduar karta e identitetit? MB jep njoftimin për qytetarët

Ministria e Brendshme njofton të gjithë qytetarët se zyrat e aplikimit për pasaporta dhe karta identiteti janë të hapura dhe sot. Sipas Ministrisë, të gjithë...

Horoskopi 27 Shkurt 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Kjo ditë do të shërbejë për të reflektuar, ku do të arrini të kuptoni atë që ju mungon vërtetë. Do të jeni të pavendosur...