E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Zbulohen pamjet përrallore të dasmës së futbollistit shqiptar

Vetëm pak ditë më parë kudo në media u tha se futbollisti i njohur nga Kosova Benjamin Kololli do i japë fund beqarisë. Dheee… dita e shumëpritur ka ardhur!
Futbollisti i Kombëtares së Kosovës pritet që mbrëmjen e sotme të celebrojë në martesë dashurinë e tij disavjeçare me Labentina Imerajn.

Teksa na ndajnë vetëm pak minuta nga hapja e dasmës, “Prive.al” ka zbuluar detajet e para të ambientit përrallor. Ambienti të krijon idenë e një mbrëmjeje romantike të mbushur me lule natyrale dhe qirinj. Gjithçka duket e kuruar në detajet më të vogla dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të themi: Urime për çiftin!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...