Politikë

Zbardhet porosia e Bashës pas mbledhjes së strukturave të PD-së


               Publikuar në : 13:17 - 12/07/19 M. S

Kryedemokrati Basha ka mbledhur sot kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar, ku iu ka kërkuar strukturave që të kenë angazhim maksimal.

Basha ka kërkuar që të ketë takime më intensive, dhe të qëndrohet larg euforizmit. Kreu i PD-së ka përsëritur edhe njëherë se 85 përqind e shqiptarëve refuzuan të shkojnë në votime në 30 qershor.

‘’Të intensifikojmë takimet me qytetarët, refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në alternativë për të ardhmen”, mësohet të jetë shprehur Basha brenda mbledhjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT