E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

Young Zerka flet për herë të parë pas ndarjes nga Ronela Hajati

Këngëtari Young Zerka, teksa ishte i ftuar në “Pushime on top”, është pyetur rreth historisë së tij më të përfolur të dashurisë me Ronela Hajatin. Ai ka preferuar të mos përgjigjet, duke folur për pamjen e malit të Moravës, përballë të cilit po bëhej intervista.

Këtu më përpara ka qenë Morava dy…(qesh)

Mirëpo ai nuk ka nguruar të flasë për dashurinë e tij të parë, duke treguar se ndjenjat e para i ka nisur në SHBA, ku ka emigruar shumë vite më parë.

“Unë kam ikur i vogël nga Korça. Dashuriçkat e para i nisa jashtë, por edhe këtu kam kujtime. Vajzat që kishim qejf, i kishim nëpër lagje dhe shkolla”, ka thënë Zerka.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ulet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 288 raste të reja

Në Kosovë janë regjistruar edhe pesë viktima të reja nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Viktimat janë nga komunat: Gjilan, Malishevë, Pejë, Prishtinë dhe...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...