Shqipëria

Xhensila Myrtezaj na prezanton për herë të parë me të atin, publikon foton

               Publikuar në : 17:02 - 22/05/19 Enno

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka publikuar për herë të parë një foto të babait të saj.

Përmes një postimi në “Insta story”, këngëtarja ka shpërndarë një foto familjare ditën e sotme duke e ndarë atë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në foto, shkrepur një muaj para se të lindte këngëtarja, shfaqen dy gjyshërit, babai dhe nëna shtatzënë me Xhensilën.

“Nuk më priste vetëm mami, babi, gjyshja e gjyshi, por edhe Bes Kallaku! Një muaj para ditës së Diellit”, shkruan Xhensila.

Mamin e këngëtares e kemi parë disa herë në fotot e publikuara nga Xhensila, por të atin është hera e parë që na e prezanton.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT