Xhelozi në “Përputhen”, Ana braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit

Puntatën e djeshme në “Përputhen”, janë shkaktuar debate të forta, e po kështu nuk kanë munguar as skenat e zhelozisë. Dje është shkaktuar një përplasje mjaft e fortë mes Anës, Melisës dhe Fatjonit.

Ky i fundit dhe Melisa kishin dalë në takim këtë javë, dhe kjo e bëri xheloze Anën. Gjatë takimit ka patur puthje mes Melisës dhe Fatjonit.

Duke marrë shkas nga afrimiteti mes tyre, Ana i thotë Melisës se është thjesht një objekt seksi për Fatjonin. Ndërsa Melisa i ka kërkuar vetëm pak kohë, për t’i vërtetuar të kundërtën.

Në fund, Ana është ngritur nga karrigia dhe ka goditur me shpullë Fatjonin. Pas këtij gjesti, ajo është larguar nga studioja e emisionit.

Ana dhe Fatjoni, dukeshin si dyshja që nisi shkëndijat e para të një pëlqimi. Takimet avanconin, por djali nisi të tregonte pakënaqësitë e tij kundrejt Anës.

Fatjoni i kërkoi bukuroshes që të mos jetë aq e përkëdhelur me meshkujt e tjerë, kërkesë kjo që u pranua nga 24-vjeçarja, e cila tha se për të është e gatshme të ndryshojë.