E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Vrau një sorkadhe pranë Liqenit Artificial, pranga 67-vjeçarit

Një 67-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u arrestua në flagrancë teksa mbante në dorë një sorkadhe të vrarë. Bëhet fjalë për Genci Bermemën, i cili u kap në afërsi të Liqenit Artificial të Tiranës.

Mësohet se punonjës të komisariatit të policisë nr.1 në kryeqytet, kanë sekuestruar dhe një armë gjahu në cilësinë e provës materiale.

67-vjeçari kishte dalë për gjah, dhe kur është ndaluar nga efektivët e policisë, kishte në dorë pushkën e gjahut dhe sorkadhen që kishte vrarë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...