E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Viktimë me silikon”, si i përgjigjet ndjekësit këngëtarja shkodrane

Këngëtarja e emisionit “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj, është një ndër femrat më të komentuara. Ajo ka tërhequr vëmendje për linjat e saj, teksa ka postuar herë pas here foto nga më provokueset.

Në një foto të fundit, ku dukej e veshur me një fustan të zi me xixa të çarë anash, i është kthyer me batuta në komente një ndjekësi.

“Ça viktime e bame me silikon”, shkruan ndjekësi, ndërsa shkodrania ia kthen:

“Viktimë e trurit tënd i bie t’jesh ti, por po e marr si kompliment që jam e mirë aq sa mos me tu besu se Nuk ka silikon. Shndet”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”

Pandemia Covid-19 ka shkaktuar nivele të larta të “dembelizmit” në të gjithë vendin. Personat në moshë pune që nuk po kërkojnë një punë u...

Lionel Mesi hyn në histori, fiton “Topin e Artë” nr.7

Lionel Mesi mbetet numri një i futbollit botëror, madje duke thyer rekorde e duke hyrë në histori si fituesi më i madh i kësaj...