E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Video/Pjesët më të shtrenjta të trupit, të siguruara nga të famshmit

1-Këmbët e këngëtares amerikane Mariah Carey, janë siguruar në një kompani për shifrën astronomike të 1 miliardë dollarëve.

2-Fundshpina e këngëtares amerikane Jennifer Lopez: 300 milionë dollarë.

3- Këmbët e futbollistit portugez, Cristiano Ronaldo: 44 milionë dollarë

4- Këmbët e ish futbollistit anglez, David Beckham: 70 milionë dollarë.

5- Këmbët e Micharl Flatley, balerin dhe koreograf amerikan: 57.6 millionë dollarë.

6- Buzëqeshja e aktores amerikane Julia Roberts: 30 milionë dollarë.

7- Buzëqeshja e aktores amerikane America Ferrara: 10 milionë dollarë.

8- Trupi i aktori britanik, Daniel Craig: 9.5 milionë dollarë.

9- Kordat vokale të këngëtarit amerikan Bruce Springsteen: 6 milionë dollarë.

10- Këmbët e modeles gjermano-amerikane, Hiedi Klum: 2 milionë dollarë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...