E premte, 6 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

VIDEO/Kompozitori i njohur fëlliq fare Kumbaron: Turp! Ka shpërfytyruar Himnin

Kryeministri Edi Rama pak orë pas rekomandimit të KE për hapjen e negociatave, zgjodhi që të bëj një falënderim për shqiptarët dhe postoi një video në Facebok, me kolonën zanorë të Himni Kombëtar.

Kjo video dhe kolona zanore nuk është pëlqyer nga të gjithë, ndërsa kompozitori i njohu e ka quajtur dhe skandal.

 Në një postim në Facebook, kompozitori i njohur Gazmend Mullahi ka shkruar se Himni Kombëtar është shpërfytyruar dhe e quan një kompozim amator.

Postimi i plotë

A doni te shihni se cpamje dhe cfare shije ka skandali se si mund te shperfytyrohet Hymni Kombetar Shqiptar ?

I konsideruar si nje nga hymnet me te bukur dhe me profesional ne bote  degjojeni kete kollone zanore se cfare u sugjeron nje Ministre Kulture Shqiptareve , kryekeput amatore .

A e meritojne Shqiptaret kete ?

Turp!!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zyrtare/ Messi largohet përfundimisht nga Barcelona

Lionel Messi nuk do të jetë më pjesë e Barcelonës. Njoftimi ka ardhur nga klubi katalanas, ku zyrtarizoi “divorcin” me yllin argjentinas për arsye...

Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA

Nga: Mero Baze Sali Berisha i harxhoi gjithë fishekët kundër SHBA, në një përpjekje për t’u dëshmuar atyre se ka pas Partinë Demokratike dhe do...

Ish-shefi i Ndërlidhjes: Ju rrëfej sozinë që përdorte Enveri në Pogradec

Inxhinier Luan Pogaçi, ish-shefi i Ndërlidhjes dhe Informacionit i Drejtorisë së Dytë të Ministrisë së Brendshme, numrin e kaluar ka kujtuar bëmat e Hekuran...

Kemi kryetar, por jo lider! PD, zyrtarisht në konflikt

Nga: Fatbardh Kadilli Nuk mjafton të ulesh në karrigen e kryetarit që të kryesosh, të udheheqësh. Janë gjëra të ndryshme. Kryetar të bëjnë vendimet. Kryetar...

Asnjë humbje jete nga Cov*d-i gjatë 24 orëve të fundit, rriten infektimet

Dita-ditës po shtohen infektimet. Duket se thirrjet e Ministrisë së Shëndetësisë për të zbatuar masat anti-Covid, kanë shkuar në "vesh të shurdhër" për këtë...