E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Videoja që po ‘thyen’ rrjetin, Kryemadhi ngatërron Ramën me Metën

Teksa pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet, politika është hedhur në sulm duke akuzuar palën kundërshtare. Këto ditë kanë qënë intensive për çdo palë politike. Kjo përkthehet edhe në lodhje, e ndoshta mund të ketë qënë arsyeja pse Kryemadhi ngatërroi Ramën me Metën.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka bërë një gafë gjatë takimit me banorët e Saukut në njësinë nr 2 në Tiranë. Teksa ka hedhur akuza ndaj qeverisë lidhur me situatën e përmbytjeve, ka ngatërruar kryeministrin Edi Rama me presidentin Meta. Kryemadhi në vend që të thoshte se ka parë Ramën duke bërë xhiro me maskë, tha presidenti.

“Dje pamë një xhiro që bëri mbi një argjinaturë presidenti (kryeministri), me maskat dhe e vetmja gjë e re që ka sjellë janë stilimet e maskave të tij, por asnjë gjë nuk po shikojmë në jetën e përditshme të shqiptarëve në familjet e tyre”, tha Kryemadhi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...