E mërkurë, 28 Korrik, 2021
20.5 C
Tirana

VIDEO/ “Bravo Erion, tregoju muskujt nënave”, përplasja e policëve bashkiakë me gjyshen

Faqja në Facebook e “Nisma Thurje” ka publikuar një video me momentet e tensionit mes policëve bashkiakë dhe një nëne e cila kërkonte të merrte mbrapsh mallin e sekuestruar nga policia.

“Qetësohu se do ta japim ne”, i thotë njëri prej efektivëve, teksa përplasen fizikisht.

Ndëra qytetari në faqen e Nismës Thurrje shkruan: Bravo €rion, tregoja muskujt e tu të mëdhenj nënave shamibardha. Tregoju se çfarë force të madhe ke ti. Pastaj pi verë të shtrenjtë në vilën tënde kodrinore bashkë me ata që nuk lanë lulishte pa ndërtuar në Tiranë. 
Forca €rion, tregojua muskujt e tu nënave të Tiranës!!!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...