E enjte, 29 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Video/ Zjarr në Tiranë në rrugën “Myslym Shyri”

Një zjarr i përmasave të konsiderueshme ka rënë paraditen e sotme rreth orës 11:40 pranë qendrës së Tiranës.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, n jë ngjarje e konsiderueshme ka rënë paraditen e sotme në orën 11:40 pranë qendrës së Tiranës, në hyrje të rrugës “Myslym Shyri”, përballë Gjykatës së Lartë fare pranë Ministrisë së Mbrojtjes.

Nga burimet paraprake mësohet se bëhet fjalë për një zjarr në një ambient bosh dhe nuk ka dëme materiale. Në vendin e ngjarjes mbërritën forcat zjarrfikëse të cilat nisën punën për shuarjen e flakëve.

Policia bllokoi edhe qarkullimin në zonë me qëllim për t’i lehtësuar veprimet e efektivave të zjarrfikëseve.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Po filmonte aksionin e policisë/ Gazetari: Më shtrinë barkas...

NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët

Në një kohë kur është përhapur gjerësisht pasiguria dixhitale, rezulton se mënyra më e vjetër dhe më e thjeshtë e riparimit të kompjuterit, fikja...

Britania heq karantinën për të vaksinuarit nga SHBA-ja dhe BE-ja

Udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga Shtetet e Bashkuara dhe pjesa më e madhe e Evropës, do të mund të hyjnë në Britani të Madhe...

Gjermania pro liberalizimit të vizave për shtetasit e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Miguel Berger. Presidentja Osmani ka shprehur...

Çelsi ofron 175 milion euro, Dortmund merr vendimin për Halandin

Erling Haaland është në qendër të merkatos. Për lojtarin norvegjez interesohen Chelsea dhe Juventus, ndërsa Real Madrid duket se është tërhequr nga gara. Kampionët e...

Raporti OSBE/ODIHR si shoshë për humbjen e opozitës

Nga Alfred Peza Raporti përfundimtar i misionit të vëzhguesve ndërkombëtare të OSBE/ ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri, po përdoret si flakë kashte...