E premte, 21 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

VIDEO/ U përfol se u ndanë, Albi Nako i beson ‘postin’ e rëndësishëm Alba Hoxhës

Për një kohë të gjatë, Albi Nako dhe Alba Hoxha ishin në qendër të mediave rozë për shkak të një lidhje që u diskutua mes tyre, ndërsa u aludua se gjithçka përfundoi, ndonëse në asnjë moment balerinët nuk e kanë konfirmuar.

Dyshimet se marrëdhënia mes tyre nuk ishte aspak e mirë u stimulua nga mungesa e Albës në “Dance With Me”.

Përmes një fotoje siguruar nga ‘Xing.al’, dyshja shfaqeshin së bashku në një restorant në Tiranë.

Megjithatë, Albi Nako përcolli ditën e djeshme lajmin se Alba do të jetë pedagoge në “Albi Nako Dance Academy”, ndërsa e konsideroi si balerinën më të mirë.

Alba Hoxha tashme pjese e @albinakodanceacademy vjen si pedagoge në 3 disiplina si, balet modern, street jazz dhe dance konteporan për çdo grup moshe. Çdo investim i duhur kthehet në kohën më të bukur. Starton në 1 Tetor the best dancer @albahoxha1,” shkruan Nako.

Ndërkaq, të njëjtën video e ka publikuar edhe Alban në profilin e saj në “Instagram”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berlusconi synon Presidencën

Italia është gati të zgjedhë presidentin e ri dhe synon nxisë unitetin, pas grindjeve politike. Silvio Berlusconi mendon se është i përshtatshëm për këtë...

Cili është roli i gjuhës shqipe në formimin e bashkësisë gjuhësore ballkanike

Akademik Bahri Beci Shqyrtimi i problemit të “bashkësisë gjuhësore ballkanike” si i tillë, si edhe i rolit të shqipes në formimin e bashkësisë gjuhësore ballkanike,...

Probleme me zemrën, Lefter Koka transferohet në spitalin e burgut

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka, ka patur probleme shëndetësore, e për rrjedhojë është shtruar në spital. Burimet bëjnë me dije se ai ka shfaqur...

Kosovë/Masat që pritet të hyjnë në fuqi nesër

Nga nesër do të hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid në Kosovë. Këto masa përfshijnë kufizimin e lëvizjes nga ora 22:00 deri në...

Zgjedhjet e 6 Marsit, beteja për bazën në PD

Nga: Artur Ajazi Deri tani, ka zero shanse, që mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, të ketë një normalizim marrëdhëniesh të përkohshme për zgjedhjet e...