E mërkurë, 20 Janar, 2021
0 C
Tirana

Video/ Trajneri godet arbitrin në kampionatin anglez

Në sfidën e Premier Ligës, Njukasëll-Liverpul që po zhvillohet aktualisht ka ndodhur diçka e pakëndshme.

Trajneri i “qymyrxhinjve” Stiv Brus ka reaguar pas një rasti të humbur të skuadrës së tij teksa humbi kontrollin e duarve të tij dhe goditi arbitrin padashje, teksa ai menjëherë i kërkoi ndjesë.

Aktualisht, ndeshja e vlefshme për javën e 17-të, është në baraspeshë me rezultatin e bardhë 0-0.

Liverpul kryeson kampionatin anglez, mndërsa Njukasëll ndodhet në vendin e 15-të.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Futbollisti shqiptar firmos kontratë të re me klubin e Premier Ligës

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...