Kuriozitete

Video/ Toka hapet papritur dhe përpin një kalimtar

               Publikuar në : 11:42 - 12/01/19 S.N

Një ngjarje interesante është filmuar në Kinë, ku toka ka përpirë një burrë të moshuar. Ky i fundit po ecte, kur papritur në vendin ku ai shkeli është shembur toka dhe e ‘gëlltitur’ tërësisht të moshuarin.

Dëshmitarët që ndodheshin pranë kanë nxituar t’i ofrojnë ndihmë plakut, duke e nxjerrë menjëherë nga gropa.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT