E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Video/ Timo Verner bëhet gazi i botës në sfidën ndaj Mançester Sitit

Sulmuesi gjerman, Timo Verner është bërë gaz i botës, me veprimin e tij në minutën e 88-të, në sfidën ndaj Mançester Sitit, që u fitua nga “qytetarët” me rezultatin 1-3.

Verner nuk bëri pothuajse asgjë gjatë gjithë ndeshjes, teksa tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.

Ai nuk arriti të ekzekutonte një korner të shkurtër, pasi goditi flamurin e vendosur në këndin e fushës, duke u dëmtuar disi.

Kjo video qesharake e sulmuesi gjerman është duke bërë xhiron e internetit.  Ai nuk po arrin të përshtatet në futbollin anglez duke bërë paraqitje nën nivelin e duhur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...

Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” lë emisionin

Pavarësisht shikueshmërisë dhe suksesit në "Për'puthen", konkurrentët të pakënaqur marrin vendime për të lënë emisionin. Emini nga Kosova, ka marrë vendimin e papritur për tu...