E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Video ‘thyen’ rrjetin/Graniti surprizon Fifin, plas sherri në ‘Big Brother VIP’

Një “surprizë” e Granitit për Fifin, u kthye në “mollë sherri” mes Sheilës dhe Palomës. Po si nisi ky konflikt, që përfshiu edhe anëtarë të familjeve përkatëse?

Dje banorët e “Big Brother VIP” festuan suksesin e provës javore, duke konsumuar disa prej frutave të cilat përfituan nga kjo sfidë. Si fillim, Semi i kërkoi që këtë gjë ta përgatiste Graniti, i cili pranoi me kënaqësi. Në ambientet e kuzhinës, Sheila nuk nguroi t’i hidhte ish-futbollistit një batutë, e cila nuk u prit me të njëjtin humor edhe nga ana tjetër.

“Po e përgatit me dashuri për Semin”, i tha Sheila-Granitit.

Graniti e kapi “lojën”, dhe pjatën ia çoi surprizë Fifit.

Biseda mes Semit, Granitit dhe Sheilës:

Semi: Më ofendove që ike ashtu. Unë ta kërkova dhe nuk kishe pse ia lije Fifit

Graniti: Ju nuk talleni dot me mua

Sheila: Ishte shaka, po tregohesh shumë i vogël që reagove ashtu për një shaka

Paloma zgjodhi të ndërhynte në këtë përballje:

Paloma: Hë se e di unë si je ti. Kështu i bën gjërat

Sheila: Mos u fut në këtë muhabet, mos fut spica

Paloma: Të kemi parë ne ty, zysha e “Bigut”

Sheila: Kunja mua mos më hidh, se në fund je ti ajo që bën viktimën duke shpifur. Hajde betohu pak tani. Je mësuar të shesësh veten për 5 followersa.

Paloma: Është hera e parë dhe e fundit që më përmend gocën, të të vijë turp.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...