E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

VIDEO/ Spikeres së lajmeve i bie dhëmbi gjatë transmetimit live, shikoni reagimin e saj

Spikerja e lajmeve të televizionit “1+1” në Ukrainë, Marichki Padalkos, është përfshirë në një situatë mjaft të sikletshme gjatë kohës që ishte në transmetim direkt.

Spikeres i ka rënë dhëmbi gjatë edicionit të lajmeve, i cili po transmetohej live. Por megjithatë, ajo u soll sikur asgjë të mos kishte ndodhur, duke e menaxhuar shumë mirë situatën.

Mirëpo kjo gjë nuk i ka shpëtuar ndjekësve nga shtëpia, të cilët e kanë filmuar dhe i kanë postuar videot në rrjetet sociale.

Shumica e komenteve ishin komplimentuese në drejtim të Padalkos, e cila përgëzohej për profesionalizmin e treguar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...