E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

VIDEO/ Sirianët vjedhin në mes të ditës parfumerinë

Më të lexuarat

Një rast vjedhje është denoncuar mbrëmjen e sotme, nga një biznes në emisionin ‘Fiks Fare’. Sikundër shihet edhe nga pamjet në fjalë, dy sirianët futën brenda parfumerisë në Tiranë, dhe në kohën kur një prej tyre bisedon me shitësen, tjetri vjedh parfumet.

Në kohën kur shitësja merrej me klientin, bashkëpunëtori vjedh pa u ndjerë, ndonëse ajo ishte pranë tij.

Pasi i mbushi xhepat me parfume, të dy largohen nga dyqani. Shqetësimi është ngritur edhe nga biznese të tjera.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

OFL i dërgon formularin 4 personazheve të njohura në Shkodër

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të njohur në Shkodër. Bëhet me dije se formularin e...

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

Shkëmbimi i bujshëm/ Ja çfarë i ofron Chelsea klubit të Atletico Madridit

“Daily Mirror” shkruan se Chelsea dëshiron portierin slloven të Atlético Madridit dhe ka në mendje edhe ofertën, që do të paraqesë. Përveç një shume të...

Miratohet nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese

Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit kanë miratuar sot me konsensus, pa asnjë votë kundër ndryshimet Kushtetuese. Ndryshime pati në pikën nr.3 të nenit...

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...