E hënë, 26 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Video/ Shqiptari nuk duron dot më, i kthehet shefit me shufër hekuri

Ka degjeneruar në një përplasje të ashpër, sherri i cili nisi për turnet e punës dhe organizimin e saj.

 Protagoniste të këtij janë dy shqiptare ku njëri prej tyre plagosi e shefin i cili po organizonte punën .

Dhe me sa duket pikërisht ky ka qene motivi i sherrit, shefi po diskutonte me  punëtori shqiptar 42-vjeçar. Ne ketë moment, ka ndërhyre një tjetër punëtor shqiptar, i cili i ka shkruar ne ndihme bashkatdhetarit te vet. Ai ka rrëmbyet një tub hekuri dhe e ka goditur duke e lëne te shtrire përtokë.

Ne vend erdhi urgjenca, ndërkohë që shefi u transportua me helikopter dhe duhet ti nënshtrohet ndërhyrjes.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tokio/ 13 vjeçarja japoneze fiton medaljen e arit në ‘skateboard’ për femra

Ari i parë olimpik në ‘skateboard’ për femra iu dha 13-vjeçaries japoneze Momiji Nishiya në eventin në dëborë në Ariake Sports Park. Nishiya shënoi 15.26...

Gjykata e Lartë me 8 anëtarë, Meta firmos dekretin për gjyqtarin Artur Kalaja

Nga dita e sotme, Gjykata e Lartë përbëhet nga 8 anëtarë. Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka firmosur dekretin për emërimin e gjyqtarit Artur...

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...

Drejt vaksinimit të detyrueshëm? Çfarë vendimi është marrë për shkollat

Në konferencën për shtyp të Komitetit Teknik të Ekspertëve, Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, ka dhënë komentin e saj se si mund të procedohet...

San Diego/ Leopardi i dëborës, pozitiv me Cov*d-19, izolohet me ‘partneren’

Ramil, një leopard i rrallë dëbore, u infektua me koronavirusin në kopshtin zoologjik të San Diegos në Kaliforni. E njëjta strukturë bëri të ditur,...