Video/ Shqipëri – Angli retro, supergoli i Demollarit dhe ndeshja e 2001-shit

Më poshtë Tirana Today rikujton dy momente nga përballjet e kaluara mes dy kombëtareve, asaj tonës dhe asaj angleze.

Në videon e parë vjen supergoli i Demollarit në Wembley dhe në videon e dytë kemi 4 golat e ndeshjes në Shqipëri në marsin e vitit 2001, kur humbëm 1-3.