E premte, 23 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

VIDEO/Sherr masiv në një disko në Prishtinë

Ky sezon veror është përballur me infektimet dhe kërkesat e vazhdueshme nga ana e autoriteteve për vaksinimet. Sikundër në Shqipëri ku nuk kanë munguar përplasjet në klubet e natës, edhe në Prishtinë është regjistruar një situatë e tillë.

Një skenë dhune është filmuar në një nga diskotekat në Prishtinë. Ende nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur kjo përplasje, dhe se çfarë veprimesh janë kryer nga ana e policisë në Kosovë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   “Përndiqte të renë, i dhunoi të atin”, policia arreston 29-vjeçarin

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...