E martë, 25 Janar, 2022
-4.5 C
Tirana

VIDEO/“S’do bashkëpunoja me Bieta Sulon”, moderatorja bën deklaratën e papritur

Në emisionin ‘Glamour Zone’ në ekranin e RTV Ora, ka qenë e ftuar këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, e cila njihet ndryshe si Sozia e Tunës. Ajo ka vënë në vështirësi moderatoren Ester Bylyku, duke i kërkuar që ti përgjigjej një pyetje. Albulena e sfidoi duke e pyetur, se me cilën moderatore nuk do të bashkëpunonte asnjëherë.

“Më ka ndodhur njëherë që e kam ngrenë specin në emision, dhe nuk vazhdoja dot më xhirimet, kështu që më mirë po përgjigjem.

Jo se kam diçka personale, por nuk do të bashkëpunoja asnjëherë me Bieta Sulon, sepse jemi dy karaktere të kundërta.

Unë jam shumë më e qetë, ajo është më ekspresive, dhe nëse publiku shqiptar do të donte të shihte dy persona të kundërt në një projekt, do të ishte ai rast. Formën e moderimit e kemi ndryshe, jemi terësisht pole të kundërt që nuk tërhiqemi”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...