E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Video/ Ronaldo mesazh Juventusit, para sfidës me Barcelonën

Kristiano Ronaldo i jep zemër skuadrës së tij Juventusit në prag të supersfidës me Barcelonën sonte në mbrëmje.

Edhe pse ende nuk e ka kaluar koronavirusin, ylli portugez i ka dërguar një mesazh skuadrës në rrjetet sociale duke kryer vrap dhe më pas bën festimin e tij karakterisitik.

“Forca djema! Të gjithë së bashku! Deri në fund!”, shkruan 35-vjeçari.

Ronaldo nuk ia doli të rezultonte negativ në tamponin e tretë për koronavirusin.

 

View this post on Instagram

 

Forza Ragazzi! Tutti insieme! 💪🏽👏🏽 Fino Alla Fine!👊🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...