E mërkurë, 28 Korrik, 2021
22.5 C
Tirana

Video/ I riu i maskuar i vë flakën makinës së pedagogut

Makinës së pedagogut Arben Haxhihysenit në Elbasan, i është vënë zjarri pak pas mesnatës.

Policia ka zbuluar se zjarri ishte i qëllimshëm dhe ka nisur hetimet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen” Qemal Stafa” dhe benzi ishte i parkuar poshtë shtëpisë së pronarit Arben Haxhihyseni 62 vjeç.

ABC News ka siguruar videon në momentin kur autori i mbuluar me kapuç ka hedhur benzinën në makinë.

Siç shikoni dhe nga pamjet është një djalë i ri ai që i vë flakën makinës. Policia ende nuk ka gjetur kush është autori. Por po punohet për zbardhjen e plotë të saj.

/abcnews.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...