E mërkurë, 13 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

VIDEO/Portieri i Reims i kërkon Messit që të bëjë foto me djalin e tij

Lionel Messi bëri një gjest për të cilën është komentuar shumë, gjatë debutimit të tij në Ligue 1 në fitoren 2-0 të PSG ndaj Reims.

Në fund të ndeshjes, portieri i Reims, Predrag Rajkovic-i kërkoi argjentinasit një fotografi, ndërsa mbante djalin në krahë. Një kërkesë e tillë u pranua me mjaft sportivitet nga Messi.

Messi zëvendësoi Neymar në minutën 66-të, duke bërë debutimin e tij zyrtar në Ligën franceze. Kylian Mbappé ishte autori i dy golave kundër Reims, ndërsa gjatë ndeshjes nuk u pa ndonjë kombim mes tyre, duke nxjerr në pah marrdhëniet jo të mira mes tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sa do të shtrenjtohet energjia?

Qoftë për ngrohje, furnizim me karburant, apo për faturën e energjisë elektrike: konsumatorët duhet të paguajnë gjithnjë e më shumë para për energji. Cilat...

Si po tallet Sali Berisha me viganët e historisë

Nga: Pajtim Bello Sali Berisha, si në fillimet e 1991, kërkon të sëmbojë demokratët e Kukësit duke evokuar historinë e trevës së tyre. Sjellje tipike...

Mashtrimi me kreditë/Lihet në burg infermierja, lirohet bashkëpunëtorja

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin "arrest me burg" për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe "arrest shtëpie" për Orjada Hoxhën, pasi akuzohen për...

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën

Nga: Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...