E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

Video/ Plas sherri në “San Siro”, mbrojtësi i Lazion kapet keq me lojtarët e Milanit

Nervat ishin të pranishme në një sfidë që vendoste shumë për zonën Champions, dhe pas mbylljes së Milan-Lacio në “San Siro”, një sherr i madh filloi mes futbollistëve të dy kampeve.

Luiz Felipe i Lacios, filloi të kapej me disa lojtarë të Milanit, dhe një grup i madh shkoi drejt tij, ndërsa serbi Milinkoviç-Saviç u përpoq ta ruante nga nervat e futbollistëve kuqezinj.

Sherr Milan-Lacio on Vidnews.

Më pas, për të qetësuar gjakrat, mendoi edhe një që në karrierën e tij në fushën e blertë, ishte gjithmonë protagonist, vetë trajneri Xhenaro Gatuzo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...