E diel, 22 Nëntor, 2020
12 C
Tirana

Video/ Nuk pranoi pijen e ofruar nga boksieri, McGregor godet të moshuarin

Më të lexuarat

KUJDES/ Pamje të rënda: Morgu përtej kapacitetit, trupat lihen përtokë

KUJDES! PAMJE TË RËNDA! Syri.net ka publikuar foto ekskluzive të siguruara nga brenda Morgu i Tiranës, ku trupat e viktimave nga Covid-19 janë vendosur në...

“Njerëzit do vdesin”, sizmologu grek parashikon një tërmet të fuqishëm

Në 30 tetor, një tërmet i fuqishëm goditi Detin Egje midis bregdetit turk dhe ishullit grek të Samos, duke shkaktuar një bilanc tragjik. Po...

Pamje të rënda/‘Luftë’ mes grupeve mafioze, 29-vjeçarin e vrasin me shkopinj

Disa pamje të rënda janë bërë virale në rrjet, ndërsa dëshmojnë dhunën makabre të disa personave, ku me shkopinj në duar qëllojnë pa pikë...

“Ka planifikuar që të japë dorëheqjen”, zbulohet pasardhësi i Vladimir Putin

Kritiku i njohur i Vladimir Putin, ka nxjerrë disa të pathëna të cilat e nxjerrin zbuluar lidhur me lëvizjet e tij. Valerey Solovei ka...

Asnjë shenjë përmirësimi nga virusi/ 13 viktima, nami me të infektuarit

Vijon me ritme të larta numri i të prekurve, e po kështu edhe pacientëve që kanë humbur jetën si pasojë e pandemisë. Në 24 orët...

Italia jep alarmin për ‘bombën e ujit’/Ekspertët: Mos dilni nga shtëpia (VIDEO)

Autoritetet në Itali kanë dhënë alarmin për shkak të së ashtëquajturës “bombë e ujit”, që ka sjellë një përkeqësim të menjëhershëm të kushteve atmosferike. Për...

Kryetari i LSI-së ‘tradhton’ Kryemadhin, jep dorëheqjen nga partia

Kryetari i LSI-së në Laprakë, Gentian Arapi, njofton me anë të rrjeteve sociale se ka dhënë dorëheqjen nga partia e Monika Kryemadhit. Ai rrëfen se...

Shqiptarit i zënë pritë në Spanjë, ekzekutohet me 6 plumba (Emri)

Një shtetas shqiptar ka mbetur i vrarë pasi ra pre e një atentati. Shqiptari i njohur si Trisas mbeti i vdekur pasi ndaj tij u...

Kryemadhi: Garoj për t’u rikonfirmuar. Ja kush ‘ma mblodhi’ për maskën

Gjatë mesditës së sotme, Monika Kryemadhi ka marrë pjesë në votimet që po zhvillohen brenda partisë, për zgjedhjet e kryetarit të ri dhe delegatëve. Monika...

Braçe zbardh pasurinë ‘e çmendur’ të Lulzim Bashës

Sikundër Rama, bluzat e bardha, edhe zv/kryeministri Erion Braçe, ka reaguar ashpër ndaj kreut demokrat Lulzim Basha, lidhur me deklaratat për fshehjen e numrit...

Edhe pse ka kohë që nuk është ngjitur në ring, boksieri i famshëm Conor McGregor vazhdon të jetë në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale.

Kësaj here, një video e ish-kampionit të UFC-së ku godet një person të moshuar në një bar, është bërë virale në rrjete sociale.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një pub në Dublin. Sipas mediave të huaja boksieri 31-vjecar kërkonte të qeraste të gjithë të pranishmit me uiskin që prodhon kompania në pronësi të tij, por ka hasur në refuzimin e një prej tyre.

“Nuk e dua atë m*t”, mësohet t’i ketë thënë i moshuari boksierit.

McGregor e ka marrë si ofendim këtë gjë dhe e ia ka vënë sërish gotën përpara klientit. I moshuari ka bërë sërish të njëjtin veprim teksa duken edhe të kenë shkëmbyer disa fjalë mes tyre.

Ka qenë në atë moment kur McGregor nuk ka duruar më dhe e ka sulmuar dhunshëm.

Kjo nuk është hera e parë, që ish-kampioni i UFC bëhet protagonist në shfaqe të dhunshme, ndërsa vetëm pak muaj më parë ai u arrestua për të njëjtin shkak në Las Vegas.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Horoskopi 22 Nëntor 2020, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më të mirë dhe këtë do e kuptoni që në mëngjes! Gjithçka duket se duhet...

Kaos në spital/ Mjeku thirrje qeverisë: Zgjohuni nga gjumi, hapni Covid 4

Situata paraqitet e rënduar në vendin tonë sa i përket pandemisë nga koronavirusi. Mjeku i Urgjencës i ‘Shefqet Ndroqit’, ose Covid2, Dritan Koçiaj ka ngritur...

Ndërron jetë nga Covid-19, ish-zv.kryeministri Bashkim Kopliku

Politikani Bashkim Kopliku ka humbur betejën me Covid-19. Ai ndërroi në moshën 77- vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por...

Tentoi të vriste me armë 23-vjeçarin, shpallet në kërkim i riu në Fier

Policia e Fierit ka shpallur në kërkim një person dhe ka proceduar penalisht një tjetër. 27-vjeçari E.M (K), është shpallur në kërkim pasi tentoi të...

Covid-19 i merr jetën regjisorit të filmit ‘Kapedani’ (Emri)

Lajm i hidhur për të gjithë kinematografinë dhe artin shqiptar. Është ndarë nga jeta regjisori i njohur Muharrem Fejzo në moshën 87-vjeçare i prekur...