E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

VIDEO/ Noizyn nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet nga skena kur po performonte LIVE

Një incident i ka ndodhur reperit të njohur Noizy, teksa po këndonte në skenë. Video e cila është bërë virale, tregon se si reperi bie papritur mbi fansat e tij, por situata iu rikthye normalitetit në kohë të shpejtë pas ndërhyrjes së badigardëve.

Noizy po performonte përpara fansave të tij, dhe aty humbet akuilibrin dhe rrëzohet mbi turmën.

Noizy iu rikthye performancës, sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kriza në Ukrainë, NATO rrit praninë e saj

Aleatët e NATO-s po vendosin forcat në gatishmëri, dhe po dërgojnë anije shtesë dhe avionë luftarakë në Evropën Lindore, tha organizata të hënën. Këto...

FSHF i nxori audio-përgjimin, Veliaj: U qëndroj një për një atyre që kam thënë!

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimit të publikuar sot nga Federata Shqiptare e Futbollit, në të cilën...

1100 mësues të infektuar, Ministrja e Arsimit flet për mbylljen e shkollave

Aktualisht në Shqipëri janë 1100 mësues të konfirmuar me Covid-19, dhe 1600 nxënës. Përpos situatës së rënduar me pandeminë, shtohet edhe frika për gripin...

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...