E enjte, 17 Qershor, 2021
18.5 C
Tirana

Video/ Neymar dhuron show në stërvitje, shkatërron shokun e skuadrës me një lëvizje

Një moment mjaft gazmor është regjistruar në stërvitjen e sotme të PSG, mes Neymar dhe Choupo-Moting.

Ylli brazilian në lojë e sipër i ka bërë një tunel bashkëlojtarit të skuadrës. Kjo ka shkaktuar të qeshura të shumta në skuadër.

Choupo Moting pritet të largohet në fund të këtij sezoni nga skuadra franceze. Ndërkohë, PSG ka rinisur fuqishëm stërvitjen për dy finalet e Kupave të Francës dhe për ndeshjen kundër Atalantës në ‘Champions League’.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...