E hënë, 20 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Video/ Ndodh çudia në Spanjë, lojtari luan futboll me celular në xhep

Atletik Bilbao e kërkoi edhe e rigjeti suksesin pas katër javësh pa fitore në kampionatin spanjoll.

Skuadra baske triumfoi ndaj Hueskas në shtëpi me rezultatin 2-0.

Por çudia ndodhi në një episod ku mbrojtësi i Hueskas, Horge Pulido kishte zbritur me celular në fraksionin e dytë të lojës.

Ai po luante futboll me celular në xhep dhe më pas kur e kuptoi i’a dorëzoi arbitrit të ndeshjes. Një gjest i pazakontë ky në botën e futbollit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...