Foto Galeri

Video/ Moti i çmendur në Serbi, përmbytet Beogradi


               Publikuar në : 18:25 - 24/06/19 Enno

Serbia është përfshirë nga një mot i paqëndrueshëm gjatë ditës së sotme, i cili ka shkaktuar mjaft probleme në vend.

Mediat serbe shkruajnë se shiu i dendur dhe erërat e fuqishme kanë bërë që drunjtë të shkulen me rrënjë dhe rrugët të përmbyten nga uji. Mësohet se shumë banorë kanë mbetur pa energji elektrike, ndërsa shumë lagje në Beograd janë bërë të pakalueshme.

Fotot dhe videot më poshtë, tregojnë se me çfarë situate është përballur Serbia sot.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT