E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

VIDEO/Monikës nuk i del inati me Semin: Unë pres kokën po të ketë 5 këngë ajo

Loja e Monikës është komentuar gjerësisht jo vetëm nëpërmjet lojtarëve, por është diskutuar edhe gjatë spektaklit të “Big Brother”. Pati shumë kritika, e për këtë lojë, lojtarët u ndanë në grupe sa i takon qëndrimeve që ata mbanin.

Pas lojës që Monika bëri me Fifin, marrëdhënia mes aktores në raport me Semin dhe Donaldin, vazhdon të jetë mjaft e tensionuar.

Së fundmi, Monika gjatë bisedës me Fifin ka thënë se “Semi nuk është artiste” dhe sipas saj, në repertorin e saj nuk ka më shumë se 5 këngë.

“Semi nuk është ndonjë figurë! Më fal, sa këngë ka kënduar Semi?! Sa këngë ka Semi si këngëtare? Po të ketë Semi 5 këngë sa kam unë gishtërinjtë e dorës, pres kokën unë”, është shprehur Monika.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...