E martë, 26 Janar, 2021
4 C
Tirana

Video/ Momenti kur shqiptari përplas për vdekje nënën me të bijën 3-vjeçare

Publikohen pamjet e aksidentit të frikshëm të ndodhur dy ditë më parë në Greqi, ku protagonist ishte një shqiptar.

Makina me të cilën ai udhëtonte, u përplas me një automjet tjetër që drejtohej nga një efektive policie, teksa me vete kishte edhe vajzën 3-vjeçare.

Fatkeqësisht, aksidenti rezultoi fatal për nënë e bijë të cilat humbën jetën. Sipas mediave greke, aksidenti ndodhi vetëm 100 metra larg shtëpisë së 37-vjeçares.

Nga video e publikuar, vihet re se shqiptari po ecte me shpejtësi të madhe dhe në makinën e tij ndodhej edhe një emigrant me origjinë nga Azia. Ata  janë arrestuar dhe po hetohen në lidhje me ngjarjen.

Gruaja ishte martuar me një roje speciale, me të cilin kanë një fëmijë tjetër, 9 vjeç, ndërsa më parë kishte shërbyer në Departamentin e Policisë Heraklion.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...