E martë, 21 Shtator, 2021
19.9 C
Tirana

Video/ Momenti kur protestuesit godasin Tom Doshin dhe këshilltarët e PS-së

Konstituimi i Këshillit Bashkiak Shkodër gjatë ditës së sotme u shoqërua nga trazira të shumta, ku nuk munguan as përplasjet mes policisë dhe protestuesve.

Në videon e siguruar nga BalkanWeb, shihet momenti kur në Bashkinë e Shkodrës mbërrijnë deputeti Tom Doshi dhe këshilltarët socialistë.

Protestuesit duken shumë të agravuar, teksa kanë qëlluar edhe deputetin Doshi bashkë me këshilltarët e PS-së, me shishe uji.

Kujtojmë se pas protestës reagoi edhe dega e PD-së në Shkodër, të cilët njoftuan se policia kishte arrestuar disa persona nga kjo protestë, midis tyre edhe kryetarin e forumit rinor të kësaj partie, Arvit Bushati.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...