E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

Video/ Momenti i shpërthimit të bombulës së gazit në restorantin në Ferizaj

Mediat kosovare kanë publikuar një video të marrë nga kamerat e sigurisë që tregon shpërthimin e bombulës së gazit në restorantin në Ferizaj.

Siç shihet edhe në pamjet e publikuara nga “Kanal 10”, ora shënon 14:19:12 kur nis shpërthimi dhe vetëm dy sekonda më pas, gjithçka është shkatërruar.

Nga ky shpërthim u plagosën 44 persona, klientë dhe punonjës të restorantit. 11 prej tyre janë në gjendje të rëndë, ndërkohë ende nuk dihet se përse shpëtheu bombola e gazit në këtë biznes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...